SAMSUNG GALAXY NOTE 4 N9100-WHITE-1 CEP TELEFONU

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 N9100-WHITE-1 CEP TELEFONU

 
[Fiyat Sorunuz]
S41-N9100-WHITE-1
Stokta

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 N9100-WHITE-1 CEP TELEFONU

16MP KAMERA BLUETOOTH WIFI FM 4G GPS GALAXY NOTE 4 32GB BEYAZ PARALEL

Detaylı Bilgiler

Samsung N910CQ Galaxy Note 4 Beyaz

Üst Düzey Ekran (Quad Hd Super Amoled Ekran)

İnsan gözünün sınırları ötesinde kristal netliğindeki görüntülerin keyfini çıkarın.Keskin renk doygunluğu ve 5,7" Quad HD Super AMOLED ekranın yüksek kontrastı ile sanki gerçek hayata bakıyormuşsunuz gibi akıcı ve canlı renkler hissedeceksiniz. Yüksek çözünürlük müthiş bir izleme deneyimi sunar. İnternette gezinme ve e-kitap okumak için optimize.

Gelişmiş Kamera ileParlak ve Net Görüntüler

Karanlık diye endişelenmeye gerek yok, hala en iyi anların fotoğrafını çekebilirsiniz. Note 4 ile Arka ve Ön kamerayı kullanarak daha parlak ve daha net görüntüler çekin. 3,7 MpF1.9 lensli kamera ve 16 Mp Akıllı OIS arka kamera hayatınızın her anında hatta karanlık ortamlarda bile size en iyi fotoğrafları sağlar.

Akıllı Seçim

Serbestçe istediğiniz ekrandaki metin ve içeriği seçin. S pen ile herhangi bir metin, ekran ve uygulamadan istediğiniz içeriği kolayca seçebilirsiniz. Seçtiklerinizi bir araya getirin ve bir adımda hem paylaşın hem kaydedin.

Fotoğraf Notu

Not almak için yeni bir yol. Kendi notlarınızı alın. Fotoğraf Notu içeren fotoğraflar çekin ve analogu anında dijitale dönüştürün. S Pen ile kolayca notları düzenleyebilir, renkleri değiştirebilir ve notlar ekleyebilirsiniz.

Gelişmiş S Pen

Gerçek kalem gibi hissettiren gelişmiş dokunma ve yazma hissi. S Pen gelişmiş basınç hassasiyeti sayesinde gelişmiş dijital el yazısı deneyimi sunuyor. Daha keskin detaylarla yazımınızı zenginleştirin.

Serbest Akış ve Doğal Çoklu Görev

Daha fazla kolaylık sağlayan sezgisel kullanım NOTE 4'te. Note 4 ile basit hareketlerle tek bir ekranda aynı anda birden fazla uygulama yönetme esnekliği kazandıran çoklu pencere.

Samsung N910CQ Galaxy Note 4 Beyaz

Hızlı Şarj, Yüksek Pil Kapasitesi

Daha kısa sürede şarj, artan kullanım zamanı

Şarj hızındaki artış sayesinde Galaxy Note 4 için atıl kullanım süresi önemli ölçüde azalmıştır. Yaklaşık 30 dakika içinde genellikle 55 dakikalık bir süreç olan sıfırdan % 50 şarja ulaşma. Tek yapmanız gereken prize takmak ve rahatlatıcı bir duş aldıktan sonra giyinmek. Eğer dar zamanda şarjınızı daha uzun kullanmak istiyorsanız, Ultra Güç Tasarrufu modunu kullanın.

 

Hiç mesaj bulunamadı

Bir yorum yazın

Tavsiye Ediyoruz.