Samsung Galaxy S5 G900 White Cep Telefonu

Samsung Galaxy S5 G900 White Cep Telefonu

 
[Fiyat Sorunuz]
S41-G900-WHITE
Stokta
SAMSUNG G900-WHITE CEP TELEFONU

16MP KAMERA BLUETOOTH WIFI 4G GPS GALAXY S5 16GB BEYAZ

Detaylı Bilgiler

Hayatın Önemli Anlarını Yakalar

Hızlı Otomatik Odaklama
Çekim yapmaktan çekinmeyin ve aksiyonu gerçekleştiği anda yakalayın! Galaxy S5'in daha hızlı olan Otomatik Odaklama özelliği, hiçbir önemli anı kaçırmamanız için fotoğrafları harekete ve aksiyona odaklanarak çekebilmenizi sağlar.

HDR(Zengin tonlar)
FFotoğraf veya video çekerken, karşıdan gelen güçlü bir ışık varsa veya özne gölgede ise HDR özelliğini açın. Çekiminizi yaparken, doğal ışığın ve renklerin canlı ve net biçimde yeniden üretilmelerini gerçek zamanlı olarak izleyin.


Daha Sağlıklı Bir Yaşam

Tarzını Destekler

Kalp Atış Hızı Sensörü
Galaxy S5, kalp atış hızınızı doğrudan telefonunuzdan ölçmenizi sağlayan dahili Kalp Atış Hızı Sensörüne sahip ilk akıllı telefon. Artık kalp atış hızınızı günün istediğiniz anında kontrol edebilir ve durumunuzu buna göre ayarlayabilirsiniz.


Parmağınızı Galaxy S5'in arkasına yerleştirerek

kalp atış hızınızı ölçün.

En Hızlı Ağ Deneyimi

Tek bir objektifle sınırsız olasılık
Download Booster teknolojisi, emsalsiz bir ağ deneyimi sunmak için LTE ve Wi-Fi bağlantılarını aynı anda kullanmanızı sağlıyor. Acilen dosya indirmeniz gerektiğinde LTE ve Wi-Fi bağlantılarını birlikte açarak iki bağlantının sağladığı yaklaşık %80~90 ekstra ağ hızından faydalanabilirsiniz.

*Ekrandaki LTE ve Wi-Fi hızları çizimdir.

Download Booster hızı, ağ ortamına ve konuma göre değişiklik gösterebilir.

Toza ve Suya Karşı Özgürlüğünüzü Korur

Toza ve Suya Dayanıklı
IP67 sertifikasına sahip olan Galaxy S5, tere, yağmura, sıvılara, kuma ve toza dayanıklıdır, yani telefonunuz her türlü etkinliğe ve duruma karşı korunur.

EKRANÇarpıcı şekilde net, 5.1”, Tam HD ekran nerede olursanız olun ışığı analiz eder ve en iyi şekilde görünmesi için ekranı optimize eder. Yani fotoğraflarınız ve videolarınız daima gerçek renklerini gösterir.

MODERN ŞIKLIK

Galaxy S5’in ayrışan görüntüsü, delikli deseni harika siyah renkte gelir. Fazlasıyla göz alıcıdır ve elinizde harika bir his verir, asla bir kenara koymak istemezsiniz.

TOZA VE SUYA DAYANIKLI 

Basit öğeler bu telefona uygun değildir. Galaxy S5 terlemeye, yağmura, kuma ve toza dayanıklıdır. Yani gittiğiniz her yerde yanınızda götürebilirsiniz.

HIZLI OTOMATİK ODAKLAMA

Çarpıcı, 16-megapiksel kamera inanılmaz hızlı bir otomatik odaklama sunar. Yani hayat ne kadar hızlı hareket ederse etsin, bir anı bile kaçırmazsınız.

HDR İLE DAHA ZENGİN TON

Zorlayıcı ışık koşullarında bile zengin, canlı fotoğraflar ve videolar çekin. HDR, gerçek zamanlı olarak bile önizleyebileceğiniz canlı renkleri ve yaşayan kontrastı size sunar.

SELEKTİF ODAK

Galaxy S5 ile, profesyonel görünümlü fotoğraflar çantada kekliktir. Selektif Odak önemli olana odaklanmanızı ve gerisini sanatsal bir şekilde bulanıklaştırmanızı sağlar.KALP ATIŞ SENSÖRÜ

Parmağınızı en önemli şey olan nabzınızın üzerinde tutun. Dahili Kalp Atışı Sensörüne sahip ilk akıllı telefon basit bir dokunuşla kalp atışınızı ölçmenizi sağlar.

S HEALTH

Aktif kalmak hiç bu kadar basit olmamıştı. S Health kişisel hedeflerinizi belirlemeyi ve başarılarınızın ve istatistiklerinizin kaydını tek bir yerde tutmayı kolaylaştırır.

SAMSUNG GEAR FİT

Gear Fit, dünyanın ilk giyilebilir, eğimli AMOLED ekranıyla, metinlerinizin, aramalarınızın ve e-postalarınızın ve kalp atışınızın kaydını bileğinizden tutar. Böylece hareket etmeye devam edebilirsiniz.

DOWNLOAD BOOSTER

En hızlı bağlantıya dokunun, Download Booster WiFi bağlantısını ve LTE ağını eşleştirsin. Böylece yaklaşık bir dakika içinde bir HD filmin tamamını indirmek gibi şeyler yapabilirsiniz.

GÜÇ VERİLMİŞ KALIN

Piliniz bitmek üzereyse endişelenmeyin. Ultra Güç Tasarrufu Modu pil kullanımını çarpıcı şekilde en aza indirmek için ekranınızı gereksiz özellikleri kapatarak siyah ve beyaza dönüştürür.

PARMAK TARAYICI

Yükseltilmiş, kişiselleştirilen güvenliğin keyfini çıkarın. Telefonunuzun kilidini açmak veya Samsung hizmetlerine sahip içeriği satın almak için Samsung hesabı şifrenizi girmek yerine parmak izinizi kullanın.

Teknik Bilgiler

İşletim Sistemi ANDROID OS
Kamera Çözünürlüğü 16.0 MEGAPIKSEL
Ekran Boyutu (Inch) 5,1
İşlemci Kapasitesi 2.5 GHZ QUAD CORE
Dahili Bellek 16 GB
Hat Sayısı TEK HATLI
Ram Kapasitesi 2 GB
Renk BEYAZ
3G Desteği VAR,LTE
FM Radyo YOK
Şebeke 2100 MHZ,1900 MHZ,1800 MHZ,850 MHZ
Konuşma Süresi(dak) 1260
Bekleme Süresi (Saat) 390
Pil Li-Ion
Telefon rehber hafızası VAR
Desteklediği Bellek Kartı MİCRO SD
Browser HTML
Ekran Tipi AMOLED
Kamera VAR
Flash VAR
Bağlantı WI-FI,GPS,BLUETOOTH,USB
Distribütör Ürünü EVET
NFC VAR
Satış Garanti Süresi (ay) 24

Hiç mesaj bulunamadı

Bir yorum yazın

Tavsiye Ediyoruz.