Asus Zenfone-6-White Cep Telefonu

Asus Zenfone-6-White Cep Telefonu

 
[Fiyat Sorunuz]
S41-ZENFONE-6-WHITE
Stokta
ASUS ZENFONE-6-WHITE CEP TELEFONU

13.0 MP KAMERA BLUETOOTH 3G 16GB ASUS ZENFONE 6 BEYAZ

ize Özel Bir Telefon

ZenFone 6, hayatınızı çok yönlü olarak geliştirmek için en iyi telefon deneyimini güçlü bir performansla beraber sunar.

Kolay, Rahat, Zarif. ZenFone 6 istediğiniz her şeye sahip.

Hız

Ödün vermeyen, üstün performans

ZenFone 6'nın Intel® işlemcisi çoklu görev işleme konusunda başarılıdır ve ayrıca sürükleyici bir oyun deneyimi sunar.

Intel Inside

2X2 Güç ile ASUS ZenFone 6

2X2: Intel Hyper-Threading teknolojili Intel® Atom™ Z2580 1.6 GHz İşlemci
ASUS ZenFone 6, en iyi performansı ve güç verimliliğini sunan Intel® Atom™ 2580 işlemciye sahiptir. Uygulamalar hızlı bir şekilde açılır, oyunlar akıcı bir şekilde çalışır ve JavaScript ağırlıklı web sayfalarını zahmetsizce çalıştırabilmeniz -pil ömründen ödün vermeden- mümkündür.

*Değerler: AndEBench CPU Benchma

3D Performansı

Sürükleyici 3D oyun

ZenFone'un sahip olduğu PowerVR SGX 544 MP2 grafik işlemci oldukça güçlü yumruklara sahiptir. Oyunlarda ve genel kullanımda mükemmel bir performans sunar. Tüm yenilikleriyle akıcı bir ZenUI deneyimi, yüksek çözünürlükte filmler ve oyunlarla taviz vermeyen bir mobil deneyim ortaya çıkar.

Çift SIM Kartlı

ZenFone 6, tek telefonda iki hattınızı da kullanmanıza olanak tanır ve kişisel ile iş yaşamınızı aynı anda sürdürmenizi sağlar. ZenFone'un gelişmiş anteni, metro veya tünel gibi sinyal seviyesinin düşük olduğu bölgelerde bile mükemmel performans verecek şekilde tasarlanmıştır ve ayrıca sinyal arama sırasındaki güç tüketimi düzenlenlenerek, bekleme süresini iki kata çıkartan bir teknolojiye sahiptir.

Çift Taşıyıcılı HSPA+

Yüksek hızda veri indirme

42 Mbps'e kadar olan hız desteği sunan HSPA+ ve çift taşıyıcı sayesinde kolay bir şekilde HD video akışlarını izleyebilir, internet sitelerinde doşabilir ve çalışmanıza devam edebilirsiniz.

Enerji Tasarrufu

Gün boyu kullanım için uzun pil ömrü

ZenFone 6 düşük güç tüketimli Intel® Atom™ işlemcisi ve verimli anten tasarımı sayesinde uzun batarya ömrünü, sınıfındaki önder düzeyde olan bir performansla birleştirir.

Güzellik & Dokunuş

Yeni göz kamaştırıcı telefon deneyimi için tek bir dokunuş

ZenFone 6 deneyiminiz parmaklarınızın ucuyla beraber harekete geçiyor. Telefon dünyasındaki yenilikler için dokunun.

Göz Kamaştıran Ekran

Çarpıcı görüntüler

ZenFone 6, 1280 x 800 çözünürlükte HD bir IPS ekrana sahiptir ve 294 mm'lik piksel aralığı ile etkileyici bir görsellik sunar. ASUS TruVivid teknolojisi ile netlik artrılır, renkler daha canlı ve çarpıcı hale getirilir.

   

Gorilla Glass 3

Her zamankinden daha dayanıklı

ZenFone 6'nın ekranında çizilmelere ve çatlamalara karşı üstün dayanıklılık gösteren Corning® Native Damage Resistance™ teknolojisi yer almaktadır.
Corning® Gorilla® Glass 3, standart Alüminyum - Silisyum camlar ile kıyaslandığında dört kat, Sodyum - Silisyum camlara göre de on kat daha fazla çizilme dayanıklılığı sunar.

 

Dokunma Hassasiyeti

İnanılmaz dokunma hassasiyeti

ASUS ZenFone 6'nın rekor kıran sadece 60 ms olan dokunma hassasiyeti benzersiz bir deneyim sunar. Hiçbir takılma olmayan ve özel kaplaması ile parmak izini engelleyen müthiş bir ekran!

 
   

GloveTouch

Eldivenle sezgisel dokunuş

ZenFone 6'dan tüm kullanım senaryolarında üstün bir verim elde edin. ASUS teknolojileri ile artırılmış ekran hassasiyeti, size eldiven giymişken bile hassaslıktan taviz vermeyen bir kullanım deneyimi yaşatır.

 

SonicMaster

SonicMaster, ASUS Golden Ear takımı tarafından geliştirilen ünlü bir ses düzenleme teknolojisidir. Üstün donanımı işlevsellik dolu yazılımla bir araya getirir ve taviz vermeyen, üstün bir ses deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

 
   

PixelMaster

Üstün Teknoloji İle İnanılmaz Görüntü Kalitesi

ASUS tarafından geliştirilen PixelMaster inanılmaz bir görüntü kalitesi sunmak için donanımı, yazılımı ve optik tasarımı bir araya getiren benzersiz bir teknolojidir. PixelMaster sayesinde profesyonel kalitede fotoğraflar çekin ve anı yakalayın. Dahası her anı yakalayabilmeniz için o her zaman sizin yanınızdadır.

 

Tasarım

Mükemmellik peşinde taviz vermeyen bir tutum

İnsana odaklı tasarım düşüncesi ve marka ruhu, ZenFone serisini oluşturmak için bir araya gelir. ASUS, en iyi tüketici deneyimini elde etmek için teknoloji ve tasarım arasındaki mükemmel dengeyi kurmaya çaba göstermektedir.

 
   

Marka Ruhu

Zen felsefesi, güzelliği ve sadeliği sağlayan dengeyi vurgular.

ZenFone, teknoloji ve tarzın en iyi birleşimidir. O sadece yoğun iş yaşamınızı düzenlemenize yardımcı olmaz, ihtiyaçlarınızı hisseder ve hayatın gerginliğinden uzak bir şekilde yapmanız gereken önemli noktaları karşınıza getirir.

 

Görünüm

ZenFone serisi, sonsuz görünüm hissi vermek için ASUS ZENBOOK'un klasik ve dairesel tasarımından esinlenmiştir.

45 derece açı ile elmas kesimi yapan CNC ucu, ZenFone'da 0.13 mm derinliğinde ve oldukça hassas bir doku oluşturur. Arka kapakta ise metalik renkteki görünüm için yedi adımlı bir anodize işlemi uygulanır

 

Hiç mesaj bulunamadı

Bir yorum yazın

Tavsiye Ediyoruz.