Hakkımızda

MİSYONUMUZ

MÜŞTERİLERİMİZE, ETKİN VE VERİMLİ BİR ŞEKİLDE KULLANABİLECEKLERİ ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZİ EN KALİTE BİÇİMDE SUNMAK. MÜŞTERİLERİMİZE KESİNTİSİZ, HIZLI VE GÜVENİLİR İNTERNET HİZMETİ SUNMAK VE EKSİKSİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAK.

VİZYONUMUZ

HEM BİREYSEL HEM DE KURUMSAL PAZARDA İDDİALI BİR KONUMA GELEBİLMEK, PAZAR PAYINI EN ÜST SEVİYELERE ÇIKARMAK VE TÜRKİYE'DE İNTERNET SERVİSLERİ DENİLİNCE AKLA GELEN İLK İSİM OLMAKTIR.

FİRMAMIZ HAKKINDA

FİRMAMIZ, BİREYSEL VE KURUMSAL INTERNET HİZMETLERİ SUNABİLMEK AMACIYLA 2005 YILINDA İSTANBUL'DA KURULMUŞTUR. KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN MÜŞTERİLERİNE KESİNTİSİZ, HIZLI VE GÜVENİLİR İNTERNET HİZMETLERİ SUNMAYI VE EKSİKSİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ AMAÇ EDİNMİŞTİR.

2005 YILINDAN BU YANA FİRMAMIZ AĞIRLIKLI OLARAK KURUMSAL HOSTİNG PAZARINDA FAALİYET GÖSTERMEKLE BİRLİKTE, 2006 YILI İTİBARİ İLE BİREYSEL PAZARDA DA AĞIRLIĞINI HİSSETTİRMEK ÜZERE YENİ YATIRIMLAR YAPMAKTADIR. BU AMAÇLA MAYIS 2006 İLE BERABER YENİ BİR KURUMSAL KİMLİK VE YENİ SERVİSLERLE HİZMETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR. FİRMAMIZIN AMACI HEM BİREYSEL HEM DE KURUMSAL PAZARDA İDDİALI BİR KONUMA GELEBİLMEK, PAZAR PAYINI EN ÜST SEVİYELERE ÇIKARMAK VE TÜRKİYE'DE İNTERNET SERVİSLERİ DENİLİNCE AKLA GELEN İLK İSİM OLMAKTIR.

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER ARASINDA SON TEKNOLOJİ ELEKTRONİK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA, DOMAİN TESCİL İŞLEMLERİ, HOSTİNG (BARINDIRMA) , E-MAİL SERVİSLERİ, SANAL SUNUCU SERVİSLERİ (VPS), STREAMİNG SERVİSLERİ ( CANLI YAYIN ) VE ONLİNE TİCARET PROJELERİ BULUNMAKTADIR.

HİZMETLERİMİZİN KALİTESİNİ KORUMAK VE GELİŞTİRMEK İÇİN DAİMA YENİLİKLERİ TAKİP ETMEKTE VE YENİLİKLERE AYAK UYDURMAKTAYIZ. EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN EN İYİLERLE ÇALIŞILMASI GEREKİR. BU NEDENLE BİRLİKTE ÇALIŞMAKTA OLDUĞUMUZ İŞ ORTAKLARI VE TEDARİKÇİ FİRMALAR KONUSUNDA DA ÇOK TİTİZ DAVRANMAKTAYIZ. HİZMETLERİMİZ SİZE SEKTÖRÜNÜN EN İYİ YAZILIM, EN İYİ DONANIM VE EN İYİ İNTERNET ÇIKIŞLARIYLA SUNULMAKTADIR.